Feed Kategori Ekle Bildirim Hesap
12 Mayıs 2022 Perşembe 20:21
Hepsini gör
0

MANA Decentraland 2022'de ne olur: Kripto para piyasasını devralıyor

#MANAUSDT #Haber #Kripto #Blockchain

Mesaj💬

More From   Editor

Decentraland (MANA), Sandbox (SAND) ve Parody Coin (PARO), kripto portföyünüz için iyi getiri sağlamanıza yardımcı olabilecek üç kripto para birimidir. Portföyünüzü yükseltmek istiyorsanız, potansiyel konsolidasyon belirtileri gösterdikleri için bu üç kripto parayı eklemeyi düşünün. Parody Coin şu anda bir satış öncesi dönemde mevcuttur ve uzun vadede kripto portföyünüze ekleyebilirsiniz. Bu üç kripto para hakkında daha fazla bilgi edinmek ve 2022'de portföyünüze neden ilginç eklemeler yapabileceklerini öğrenmek için okumaya devam edin.

Megacube 2, Decentraland'da piyasaya sürüldü Decentraland ekosistemi, MANA ağında piyasaya sürülen Megacube 2 ile yeni bir oyun daha aldı. MegaCube, çekirdeğe ulaşılana kadar ayrı ayrı çıkarılması gereken daha küçük küpler içeren devasa bir küp içeren yeni bir oyundur. Son küpü çıkarmayı başaran ilk oyuncu her Sponsordan en az 1 ödül alır. Megacube 2, her biri NFT'leri temsil eden 100 Katmana sahiptir. Kullanıcılar NFT'ler ve diğer tokenlar şeklinde heyecan verici ödüller kazanabilirler. MANA Token, ekosistemi platformunda başlatmak isteyen daha ilginç projelerle genişledikçe bir fiyat artışına tanık olabilir.

Şanslı Kat LAND Sandbox'ta piyasaya sürülecek Sandbox, Decentraland gibi diğer NFT tabanlı oyun ekosistemlerine güçlü bir rekabet sağlar. Lucky Kat LAND, 11 Mayıs 2022'de Sandbox'ta yayınlanacak. Lucky Kat Land imparatorluğundan karakterler, ekipmanlar ve binalar içeren bir NFT koleksiyonuna sahip olacak. Oyun, Sandbox Metaverse'de eğlence parkı temalı bir dünya kullanıyor. SAND belirteci, Sandbox içindeki metaverse ekosistemine güç veriyor ve geçmişte birçok olumlu fiyat artışı gördü. SAND belirtecini uzun vadede ekleyebilirsiniz, çünkü büyük yatırım potansiyeline sahiptir ve sürekli olarak yenilik yapmakta ve yeni özelliklerle gelmektedir.

Parodi Coin NFT Marketplace daha iyi fiyatlar sağlayacak Parody Coin ekosistemi bir takas token protokolü, bir köprü ve bir NFT pazarı içerecektir. PARO Token birden fazla blockchain ağında konuşlandırıldığından, NFT'leri basarken veya ticaret yaparken kullanıcıların daha iyi fiyatlar elde etmelerine yardımcı olacaktır.

Mevcut NFT pazarları, özellikle tıkanıklık zamanlarında çok yüksek ücretler talep eden Ethereum ağıyla sınırlıdır. Parody Coin tarafından sağlanan çoklu blok zinciri birlikte çalışabilirliği, bu sorunun üstesinden gelmede yardımcı olacaktır.

Parody Coin ekosistemi, kullanıcıların pasif gelir kaynaklarına erişmelerine yardımcı olacak bir kripto para birimi olan PARO Token tarafından desteklenecektir. Parodi NFT'ler, ana akım NFT'lerin popüler ve parodi versiyonları olarak çalışacak. Yakında konuşlandırılacak bir köprü aracılığıyla, orijinal NFT yanarsa orijinal kullanıcı Parodi NFT'lere erişebilecektir. Bu şekilde, Parody NFT'ler Parody Coin ekosistemi için güçlü bir fayda sağlamaya yardımcı olacaktır.

Diğer kripto paraların aksine, Parodi kripto para deflasyonist bir belirteçtir ve arz zamanla kademeli olarak azalacaktır. Bu, PARO belirteci için sağlıklı bir fiyat artışı sağlamaya yardımcı olacaktır. PARO tokenunu buradan ön satış yoluyla satın alabilirsiniz. Çok düşük bir fiyata mevcuttur, bu nedenle kripto portföyünüzün zaman içinde büyümesine izin verecek kadar biriktirdiğinizden emin olun. PARO Token pasif ödüller sağladığından, kripto portföyünüz tokenleri cüzdanınızda tutarak daha fazla token birikimini görecektir. Her zaman varlıklarınızı çeşitlendirmeyi ve düzenli aralıklarla kar çekmeyi unutmayın. Kripto para birimleri güçlü bir yatırım aracıdır, ancak yeterli getiri sağlamak için uygun risk azaltma ve yönetimine ihtiyaç duyarlar. Kısa vadeli oynaklığı görmezden gelin, çünkü büyük kazançlar sadece uzun vadede elde edilir. Çoğu kripto para birimi deneyimli yatırımcısı, özellikle yeni token lansmanları durumunda, güçlü fiyat oynaklığı cazip bir faktör olsa da, uzun vadede satın almayı ve işlem yapmamayı içeren HODL stratejisini kullanarak büyük getiriler elde etti.

bitfiniconbot Bitfinicon Smart Bot