Feed Kategori Ekle Bildirim Hesap
10 Mayıs 2022 Salı 22:20
Hepsini gör
0

Ethereum Tahmini – Ethereum'a Ne Zaman Yatırım Yapmalı?

#ETHUSDT #Haber #Kripto

Mesaj💬

More From   Editor

Son Ethereum tahminimizde, fiyatın yakında karar vermesi gerektiğini yazmıştık. Ethereum fiyatının en az 3.000 dolara yükseleceğini varsaydık, çünkü ilk direnç bölgesinin bulunduğu yer burası. Sonuç olarak, fiyat da bu seviyeye yükseldi. Ancak bundan sonra, bir satış oldu, bu yüzden fiyat tekrar düştü. Şimdi fiyat düşüş senaryosunu takip ediyor gibi görünüyor. Ethereum fiyatı şimdi ne kadar düşebilir? CryptoTicker olarak bugün size Ethereum'un grafik görüntüsünü açıklıyoruz!

Ethereum fiyatı önemli desteği kırdı – Fiyat ne kadar düşecek?

Ethereum fiyatı, geçtiğimiz Cuma günü 06.05.2022 tarihinde +/− 2.700 dolarlık desteği kırmayı başardı. Sonuç olarak, şimdi fiyatın bir sonraki desteğe düşeceğini varsayıyoruz.

Bu yaklaşık 2.500 dolar, bu yüzden fiyat önümüzdeki hafta% 5 daha düşebilir. Fiyat 2.500 dolarlık desteğe ulaştıktan sonra, fiyat başlangıçta 2.700 dolarlık yeni dirence yükselebilir. Bu direnç devam ederse, fiyat gelecekte yaklaşık 2.300 dolara düşebilir. Kesinlikle gözlerinizi açık tutmalı ve 2.700 dolarlık direncin kırılıp kırılmadığına veya 2.500 dolarlık desteğin tutup tutmadığına dikkat etmelisiniz.

Ethereum veya Bitcoin – Hangi yatırım daha değerli?

Bitcoin'e karşı Ethereum fiyatı son aylarda yükselen bir üçgen oluşturdu ve önümüzdeki birkaç ay içinde yükselişle %70'e çıkacak. Böylece, Ethereum gelecekte Bitcoin fiyatından daha iyi performans gösterebilir, bu yüzden Ethereum'a yapılan bir yatırım daha değerli olabilir. Hedef, yükseliş patlaması durumunda, Ethereum başına 0.11BTC civarındadır.

bitfiniconbot Bitfinicon Smart Bot