Feed Kategori Ekle Bildirim Hesap
12 Mayıs 2022 Perşembe 20:21
Hepsini gör
0

Bu "zavallı kurban" en kötü boklarda 10.000 dolar kaybeder ve Uniswap'a dava açar.

#Kripto #Haber #Blockchain

Mesaj💬

More From   Editor

Shitcoin, bizi baştan çıkardığınızda − Uniswap en büyük merkezi olmayan Ethereum (ETH) değişim platformudur. Açık kaynak niteliğine rağmen, bazı kullanıcıların operasyonunun işleyişini anlamakta zorlandığı görülüyor ... Öyle ki, New York Bölgesi'nde Uniswap'a karşı palyaço gibi bir sınıf davası açıldı.

Hepsi shit paralarında: duman içinde bir rüya yükseldi Staking yaptığınız takımların vasat olduğu ve sonucun size uymadığı bahanesiyle bir staking sitesine dava açabildiğinizi hayal edin. Tamamen palyaço gibi bir durum, ancak Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçekleşiyor.

Yani, kripto para birimleri ile ilgilenen ve merkezi olmayan değişim platformu Uniswap aracılığıyla çeşitli altcoinler satın alarak dalmaya başlayan Nessa Risley var. Açıkçası, Nessa Risley sadece bir şeyle ilgileniyor: kâr. Peki risk yönetimini veya çeşitlendirme kavramını öğrenmenin amacı nedir?

Her neyse, 10.400 dolarıyla donanmış olan Nessa Risley, birkaç küçük kapaklı kripto para birimini piyasaya sürüyor ve seçiyor, çünkü "asla bilemezsiniz, bir sonraki Bitcoin olabilir".

Spoiler: Uniswap'ın şimdiye kadar giydiği en kötü shit paralarını seçti.

Somut olarak, yatırımını gelecekteki başarılarından şüphe duymayan birkaç proje arasında ayırıyor: EthereumMax, Matrix Samurai, Rocket Bunny, Alphawolf Finance, Bezoge Earth ve BoomBaby. Hiç duymadınız mı? Bu normaldir, bunlar düşük seviyeli bok paralarıdır. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Nessa Risley yatırımının güneşteki kar gibi eridiğini görüyor. Aslında, çoğu projenin gerçek bir evrim hedefi yoktur. Hatta bazıları saf ve sert aldatmaca ile sınırlı.

bitfiniconbot Bitfinicon Smart Bot