Feed Kategori Ekle Bildirim Hesap
12 Mayıs 2022 Perşembe 20:21
Hepsini gör
0

1 Trilyon Dolarlık Kripto Erimesi - Büyük Çöküş Bitcoin, Ethereum, BNB, XRP, Cardano, Solana, Terra'nın Luna ve Avax Fiyatını Sildi

#ETHUSDT #Haber #Kripto #blockchain #ethereum

Mesaj💬

More From   Editor

Bitcoin ve kripto para birimleri bir gecede daha da çöktü, kripto pazarının 2020'nin sonlarında yükselmeye başlamasından bu yana görülmeyen seviyelere düştü ve ciddi bir "dalgalanma" uyarısı yürürlüğe girdiğinde bir ayda yaklaşık 1 trilyon dolar değerinde değeri sildi.

Forbes'un CryptoAsset & Blockchain Danışmanına şimdi abone olun ve uçucu bitcoin ve kripto pazarında başarılı bir şekilde gezinin Bitcoin fiyatı, bitcoin başına yaklaşık 27.000 $ 'a düştü, son 24 saatte % 12 düştü ve diğer ilk on madeni para ethereum, BNB ile daha geniş kripto pazarını aşağı çekti. BNB −%2,7, XRP XRP −9.1%, solana, cardano ve çığ kaydı daha da dik kaybeder. Ethereum dün bu zamandan bu yana% 22 oranında çöktü, BNB, XRP, solana, cardano ve çığ% 25 ila% 33 arasında kaybediyor. Satış, 18 milyar dolarlık algoritmik stablecoin TerraUSD'nin (UST) mandalını ABD dolarına kaybetmesinin ardından geldi ve şu anda değerinin neredeyse% 99'unu kaybeden destek madeni para Luna'nın fiyatını sildi.

"Bununla birlikte, Bitcoin'in fiyatı, UST durumu ve kötüleşen teknik duyarlılık nedeniyle hala düşebilir, ancak ABD enflasyonu yavaşlamaya devam ederse, makro ortam muhtemelen iyileşecek ve fiyat dibe vuracaktır."

Çarşamba günü, piyasalar, tüketici fiyat endeksinin Nisan ayında sıcak seyretmeye devam ettiğini gösteren en son ABD enflasyon verilerinden büyük ölçüde etkilendi.

Hasegawa, "ABD TÜFE karışık bir sonuçtu: piyasa beklentilerini aşmasına rağmen, düşük enerji fiyatları sayesinde yavaşlama belirtisi gösterdi" diye yazdı.

bitfiniconbot Bitfinicon Smart Bot